ua / ru / en

ua / ru / en

IDC DX Day Roadshow 2017

На шляху до цифрової трансформації

15 вересня, Харків

Digital Transformation як спосіб вижити

Digital Transformation (DX) - без перебільшення новий феномен та головний драйвер зростання будь-якого бізнесу в найближчі три-п'ять років, за цей час ми станемо свідками масового використання підприємствами переваг Цифрової Трансформації. Це час коли ключем до успіху стане швидкість впровадження інновацій та здатність ефективно адаптуватись правильно до нових ініціатив DX. У світі Digital Transformation вже давно стала ключовим елементом корпоративної стратегії бізнесу і пріоритетним завданням всіх розвинених країн.

Для України Цифрова Трансформація - чи не єдиний спосіб подолати економічну відсталість та технологічне відставання, сьогодні це розуміють навіть політики. Саме тому ми проводимо серію заходів IDC DX Day, на яких аналітики, експерти і постачальники познайомлять гостей з рішеннями, без яких неможливо рухатися по шляху Цифровий Трансформації.

Нова реальність: IT функція управління бізнесом

ІТ-тренди, що впливають на майбутнє бізнесу.

Безпека
 • Відсутність периметра
 • Нові види загроз
 • Багатофакторна аутентифікація
 • Безперервність бізнесу
Інфраструктура
 • Cloud 2.0
 • Мобільність
 • IoT
 • PAYG
 • Масштабованість
 • Сумісність / BYOT / API
Omnichannel
 • SLA
 • BIG DATA
 • Кастомізація
 • Таргетування
 • Пряма взаємодія зі споживачем
Нові моделі бізнесу
 • Блокчейн
 • CPS / MI
 • Цифрові продукти
 • Підтримка сервісів / індустріальна експертиза

Нездатність поєднати і ефективно оркеструвати всі ці складові, а також відповідати новим викликам, знищить бізнес трьох з десяти компаній протягом наступних п'яти років.

Матеріали

Будь ласка, введіть свій пароль, щоб продовжити

Щоб отримати доступ, будь ласка, введіть пароль, який ви отримали від IDC. Якщо у вас немає пароля, зв´яжіться з Nadia Karpova електронною поштою nkarpova@idc.com.

Пароль:

Gallery

Спiкери

Партнери

Золоті партнери

Lattelecom

Lattelecom (Латвія) – найбільший оператор телекомунікаційних послуг та інтегратор в Прибалтиці. Заснований у 1994 році, Lattelecom пропонує такі ІТ послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує і будує мережі та Центри Обробки Даних.

Рішення щодо передачі даних, розробка, впровадження та розміщення ІТ інфраструктури ЦОД, послуги call-центру, розробка та підтримка софта з подальшим аутсорсингом, багаторічний досвід впровадження, підтримки та консультації SAP-системи, дає Lattelecom право називатися інноваційним партнером для своїх клієнтів.
У складі Lattelecom функціонують вже чотири повноцінних комерційних ЦОД, в числі яких є перший і єдиний у Східній Європі сертифікований за стандартами TIER III FACILITY і TIER III DESIGN (Uptime Institute, USA). Так само, даний ЦОД є першим в Прибалтиці, який отримав статус провайдера послуг PCI DSS – цей сертифікат підтверджує відповідність міжнародним стандартам, застосовним до будь-якої компанії, яка обробляє, зберігає або передає дані власників платіжних карток і електронних фінансових транзакцій.
Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 140 великих підприємств із США, країн СНД і ЄС.

www.lattelecomcloud.com

Срібні партнери

Dell EMC

Dell EMC є частиною Dell Technologies і допомагає організаціям модернізувати, автоматизувати та трансформувати ЦОД, використовуючи найкращі в галузі рішення конвергентної інфраструктури, сервери, системи збереження даних та рішення з безпеки даних. Dell EMC пропонує надійну основу для трансформації ІТ-інфраструктури та бізнес-процесів завдяки технологіям гібридної хмари, хмарним додаткам і рішенням по роботі з великими даними. Компанія Dell EMC обслуговує замовників у 180 країнах, включаючи 98% компаній із Fortune 500, забезпечуючи найповніший набір інноваційних рішень у галузі для периферії, ядра ЦОД і хмари.

Dell у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/DellEMCUkraine
http://twitter.com/Dell_Ukraine

 

Партнер

De Novo

De Novo - провайдер послуг дата центру і хмарних сервісів №1 в Україні.
Експерти De Novo першими в Україні побудували і ввели в експлуатацію:
• комерційний ЦОД рівня TIER 3+ (2010);
• комерційну Хмару корпоративного класу, побудовану за моделлю Trusted Cloud (2012);
• сертифіковану відповідно до КСЗІ Хмару G-Cloud для державних підприємств (2016);
• Облік SuperNovo для ринку СМБ з автоматизованим порталом самообслуговування (2016)
• Послугу Приватна Хмара як сервіс - хмара, що надається в ексклюзивне використання замовника по моделі як сервіс (2017)
Акціонери De Novo: KM Core, Intel Capital і IFC (World Bank Group).

Більш детальну інформацію про De Novo Ви можете побачити на сайті: www.de-novo.biz

За офiційної підтримки

СУП

Союз українських підприємців (СУП ) - це перше об'єднання українських підприємців, що створене за межами політичних, галузевих і територіальних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів і популяризації інновацій серед представників малого, середнього і великого бізнесу України.

СУП об'єднує, представляє і захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь і географію їх діяльності. Союз діє поза політикою і не відстоює інтереси олігархів. СУП - це об'єднання успішних підприємців, які створюють робочі місця, платять податки, прагнуть розвивати український бізнес і захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення.

Більш детальна інформація на сайті: http://sup.org.ua

Hi-Tech Office

Громадська спілка «Хай-Тек офіс Україна» - це об’єднання підприємств у сфері високих технологій метою діяльності якого є створення сприятливих умов для розвитку в Україні інноваційного бізнесу та цифрової економіки.

До складу Наглядової ради Хай-Тек офіс Україна включено представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Верховної Ради України та Адміністрації президента України, це забезпечує ефективну взаємодію між бізнесом і державою.

Фахівцями Хай-Тек офісу Україна та групою експертів світових та вітчизняних лідерів високотехнологічного ринку за сприяння та підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Адміністрації Президента України була ініційована та здійснена розробка документу «Цифровий порядок денний України 2020».

Це надзвичайно важливий документ, в якому викладаються принципи розвитку України в цифровому просторі і є основою для розвитку цифрової економіки.

 

Більш детальна інформація на сайті: http://www.ht-office.org

 

BEST CIO

Best CIO - це унікальний конкурс для нашої країни, який стартував у 2008 р. і тепер проводиться в одинадцятий раз.

Метою проекту є визначення кращих ІТ-директорів (Chief Information Officer) українських компаній, виявлення найбільш професійних управлінців, лідерів у своїх галузях. Одне з важливих завдань проекту - підняти значимість ІТ-директорів як в компаніях, де вони працюють, так і на ринку в цілому.

У рамках конкурсу проводиться оцінка рівня зрілості ІТ-інфраструктури середніх і великих організацій України, проте вирішальним чинником при виборі переможців виступають професійні якості учасників, які допомагають їм виводити свої підприємства в лідери ринку.

 Сайт проекту: http://ko.com.ua/best-cio/

 

Інформаційні партнери

Liga.NET

Портал ЛІГА.net один з лідерів за охопленням аудиторії українського Інтернету, а також займає лідируючі позиції в сегменті новинних і ділових медіа.

Будучи одним з найбільш авторитетних джерел актуальної ділової інформації в Україні, портал ЛІГА.net надає повне інформаційне забезпечення бізнесу подієвої, аналітичної, довідкової, моніторингової інформації широкого спектра. Щомісячна аудиторія порталу ЛІГА.net перевищує 3,3 млн. Унікальних користувачів, а число переглядів сторінок - більше 17 млн. ЛІГА.net - один з найбільш відвідуваних інформаційних ресурсів за даними gemiusAudience і безумовний лідер категорії "Бізнес і Фінанси" за даними рейтингу Bigmir ) net.

Основним принципом роботи порталу ЛІГА.net, є подача виключно достовірної і перевіреної інформації. ЛІГА.net - незмінний лідер по дотриманню журналістських стандартів серед великих українських інтернет - ЗМІ за версією профільних аудиторів Інституту масової інформації.

Мiсце проведення

Premier Palace Hotel Kharkiv, пр. Незалежності, 2, Харків 61058, Україна, www.kharkivpalacepremierhotel.com

Location
Location
Location

Зв'яжіться з нами

name

НАДIЯ ДОРОШЕНКО

Sales & Marketing Manager

ndoroshenko@idc.com

+38 044 467 6723

Olga Lobova

ЖАННА КОТЛЯР

Conference Project Manager

zkotliar@idc.com

+38 044 467 6722